Děláte tuto hloupou chybu, při vrácení zboží bez udání důvodu?

Rychlé řešení na vrácení zboží bez udání důvodu. Dnešní díl je o tom, jak vám reklamace vyřeší problém s poruchovým zbožím a ještě díky ní nepřijdete o peníze.

Před časem jsem potřebovala vyčistit chodníky před domem, které byly zarostlé plevelem. Šla jsem si proto koupit do obchodu postřikovač. Vybrala jsem si tedy postřikovač a dovezla jsem si ho domů.

Pro ty kteří raději poslouchají audio verze:

Po návratu domů jsem si chtěla namíchat prostředek proti plevelu a za pomocí postřikovače ho v mezerách mezi dlaždicemi chodníku postříkat.

nový postřikovač, vrácení zboží bez udání důvodu, Jarmila Mlýnková, škola na peníze

Tam jsem si všechno přichystala, naměřila poměr vody a postřiku a vydala jsem se před dům popasovat se s nepříjemným nezvaným hostem.

Koupila jsem nekvalitní kus. Co dál?

Když jsem však chtěla začít s postřikovačem pracovat, tak mi to nešlo. Velmi jsem se divila, měla jsem pocit, že je stroj zaseknutý, snažila jsem se ho seřídit, avšak výsledek žádný.

Nechápala jsem to, nejdříve jsem si myslela, že dělám něco špatně, ale potom jsem přišla na to, že problém je doopravdy v postřikovači a že se jedná špatný výrobek.

Postřikovač sice nebyl moc drahý, ale bylo mi líto vyhodit zbytečně peníze za nic. Opět jsem si však uvědomila, že mám účtenku. 

účtenka , pokladna, sbírání účtenek, škola na peníze, Jarmila Mlýnková

Měla jsem ji už zařazenou v šanonu, a proto ji z něj vytáhla, vzala jsem ji a šla reklamovat postřikovač do obchodu. Tam mi ho okamžitě bez žádných vytáček vyměnili.

Navíc mi také řekli, že chyba, se kterou jsem na reklamaci přišla, je u tohoto výrobku častá, a tak jsem se s paní prodavačkou domluvila, že si připlatím a vezmu si jiný, ne tak poruchový postřikovač.

Využití možnosti vrácení zboží bez udání důvodu ušetří vaše peníze, čas a náladu

Takže jsem si dovezla domů postřikovač nový. Všechno bylo v pořádku a chodníky jsem si s ním bez problémů postříkala. Měla jsem radost, že jsem zbytečně nevyhodila peníze.

Základní podmínka k vrácení zboží bez udání důvodu?

účtenka, reklamace peněz, bez udání důvodu , doklad, škola na peníze , Jarmila Mllýnková, paragon,

Díky tomu, že si účtenku vždy schovávám, nikdy neodejdu z obchodu bez ní, ušetřila jsem peníze a neměla špatný pocit z toho, že jsem vyhodila peníze za nic.

V minulém článku jsme využili tento 3. princip při nakupování v supermarketu. Dnes jsme  ho využili i při nakupování levnějších věcí .

3. Princip je : Vždy si vem účtenku

Takže toto je má rada pro vás- berte si účtenky, můžou se vám hodit a vy ušetříte peníze i za dražší věci. 

pravidlo, účtenka , doklad, vytesáno do kamene , citát Jarmila Mlýnková, škola na peníze

Podívejte se, se na další skvělé, jednoduché tipy, díky kterým můžete ušetřit své peníze.

V příštím díle se můžete těšit na článek o tom, jak díky schovaným účtenkám můžete být pánem situace.

 

Jarmila Svátková
Jmenuji se Jarmila Svátková a rozhodla jsem se, že budu moje „tajné fígle, triky“ předávat a učit co nejvíce lidí a šířit je dál. Jsem zakladatelka Školy na peníze a autorka online kurzu Objev svoje peníze. Mým cílem je, aby lidi měli klid, pohodu a peníze už natrvalo.